Klaasfassaadid

Klaasfassaadid

Klaasfassaad annab hoonele elegantse välisilme, samas pakkudes avarust ja valgust. Fassaadisüsteem koosneb alumiiniumprofiilidest, mis on kaalult kerge aga samas stabiilne, tugev, kauakestev ja praktiliselt hooldusvaba, mistõttu leiab hoonete projekteerimisel üha laialdasemat kasutust. Lisaks iseloomustab klaasfassaadi hea ilmastikukindlus, vee- ja õhutihendus, hea müra summutus, UV kindlus.

Süsteemi saab hõlpsasti täiendada erinevat tüüpi akende ja ustega.

Kasutame põhiliselt Sapa fassaadisüsteeme, mis on valmistatud Hydro CIRCAL® taaskasutatud alumiiniumist.

Alumiinium välisuksed

Alumiiniumprofiil välisuks on visuaalselt elegantne, materjalina väga kvaliteetne ja kauakestev.

Valmistatavad uksed on tugeva ja stabiilse konstruktsiooniga, hea korrosiooni, sooja-, ja veekindlusega.Eriomadustena saavutatav tulepüsivus EI30/EI60 ja sissemurdmiskindlus RC2-RC3.

Oma pika kasutusea tõttu sobib suurepäraselt kasutuseks ka aktiivsesse avalikku keskkonda nagu büroode, koolide, lasteaedade, kortermajade jms avalike hoonete aga ka eramajade sissepääsud.

Enamasti valmistame tooteid Hydro CIRCAL® taaskasutatud alumiiniumist.

Alumiinium aknad

Alumiiniumaknaid iseloomustab elegantne sale profiil, pikk kasutusiga ja suurepärane ilmastikukindlus.

Toodete valik on lai: Saadaval nii sisse- kui ka väljaavanevad aknad, erinevad profiili kujud, erinvad viimistlusvõimalused (anodeeritud- või värvitud profiilid) jne.

Tooted on enamasti valmistatud Hydro CIRCAL® taaskasutatud alumiiniumist.

Alumiinium liuguksed

Liuguksed on valmistatud isoleeritud alumiiniumprofiilidest. Tõste-lükanduksel olevad vaikselt liikuvadrullikud muudavad ka suurema gabariidilased elemendidkergeltkäsitletavaks. Ukselehte on lihtne kõrvale libistada ja tihendid ümberringi tagavad head soojus-, õhutiheduse- ja ilmastikukindlad omadused kui ukseleht on suletud asendis.

Alumiinium voldikuksed

Alumiiniumprofiil voldikuks on saadaval nii välja- kui ka sissepoole suunatunavõimaldades täita suuri avasid kuni 6 kokkupandava ukselehega. Ukselehed on seest või väljast hingedega ühendatud ja ripuvad rullikutega üles kinnitatud siini profiilis.

Toode on valmistatud taastuvenergiast toodetud alumiiniumist Hydro REDUXA®.

Alumiinium talveaiad

Talveaed hoone küljes olev juurdeehitis. Alumiiniumprofiilist talveaed on visuaalselt kena, kauakestev ja hooldusvaba, muudes terrassid kasutatavaks aastaringselt. Erinevate lahenduste tõttu on valikud, kuju ja omadused peaaegu piiramatud. Saab luua nii kinniste kui avatavate külgedega. Klaaside avamiseks võimalik kasutada nii, lükand- käänd kui voldikuksi.

Toode on valmistatud taastuvenergiast toodetud alumiiniumist Hydro REDUXA®.

© 2023 Alucon