Teisaldatavad klaasseinad

Klaasvoldiksseinad

Lakke kinnitataval siinil rippuvad klaaspaneelid on nutikas lahendus ruumide jagamiseks, kus soovitakse siiski säilitada visuaalselt ruumi läbipaistvus ja visuaalne avatus. Paneele on võimalik kohandada erinevatest disaini- ja ruumivajadustest lähtuvalt kas sirgelt, nurga all või elegantselt kumeralt. Voldikseina alumiiniumprofiilid on ainult horisontaalselt ning ühendatud omavahel hingedega, pakkudes visuaalselt terviklikku läbipaistvust. Paneelid liiguvad sujuvalt ja vaikselt isegi suuregabariidiliste mõõtude korral.

Profiilid on kasanodeeritud pinnaviimistlusega võipulbervärvitudRAL kataloogi toonides.

Klaassiirdeseinad

Lakke kinnitataval siinil rippuvad klaaspaneelid on nutikas lahendus ruumide jagamiseks, kus soovitakse siiski säilitada visuaalselt ruumi läbipaistvus ja visuaalne avatus. Erinevalt klaasvoldikseinast on paneelid liigutatavad eraldi elementidena, mis võimaldab valmistada neid suuremate gabariitidega ning kasutades erinevaid parkimislahendusi on võimalik elemendid juhtida avast eemale.

Profiilid on kas anodeeritud pinnaviimistlusega võipulbervärvitud RAL kataloogi toonides.

Voldikseinad

Voldiksein on sobilik lahendus suuremates ruumides, kus oluliseks kriteeriumiks on ruumide jagamise kiirus ja hea heliisolatsioon. Voldiksein koosneb omavahel alumiiniumhingedega ühendatud paneelidest, mis liiguvad lakke fikseeritud siinis selliselt, et seina paneele saab avades parkida ühele või mõlemale poole siinistiku otsa.

Paneele saab viimistleda nii värvituna, spoonituna, kui ka lamineerituna.

Saavutatav müra summutus 38-48dB.

Siirdeseinad

Paindlik ja tõhus ruumikasutus on aluskriteeriumiteks büroode, hotellide, konverentsi- ja näitusekeskuste projekteerimisel ning sisustamisel. Siirdesein on loodud eelkõige avatud planeeringuga ruumide kiireks jagamiseks. Sobib ka kõrgetesse ruumidesse. Siirdeseina paneele on võimalik avast eemale ära parkida.

Saavutatav müra summutus kuni 55dB.

© 2023 Alucon